До 93-ї річниці Віри Вовк. Анонс

vira-vovk.jpg

З 2 січня по 2 лютого 2019 р. експонуватиметься книжково-ілюстративна виставка «…Рідну землю я над усе люблю на чужині: до 93-ї річниці від дня народження лауреата Шевченківської премії Віри Вовк».

Віра Вовк (1926) (справжнє ім’я – Селянська Віра Остапівна), українська письменниця з Бразилії, літературознавець і перекладач, доктор філософії, професор,  керує кафедрою порівняльного літературознавства в Державному Університеті Ріо-де-Жанейро. Пише українською, німецькою і португальською мовами. Поезія Віри Вовк переважно ліричного спрямування, у ній стверджується життя, доцільність і гармонія в природі, прагнення до миру і щастя, полум’яніє любов до рідної землі, до України, з якою її розлучила доля понад 60 років тому. Але зв’язків з рідною землею Віра Вовк не губить: вона часто приїздить в Україну, навідує м. Борислав, Львівської області,  м. Київ,  нашу сонячну Одесу, нашу бібліотеку, другом якої вона є і якій дарує свої твори.

Зал «Закордонне українство» відзначає день народження української поетеси великою книжково-ілюстративною виставкою, на якій читача чекають понад півсотні книжок Віри Вовк, бібліографічні огляди виставки, а також розповіді про її життя та творчість цієї непересічної особистості.

Створено: 28.12.2018
Останнє оновлення: 02.01.2019
Переглядів: 590
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.