«Читати місто» - виставка Фабіо Баріларі

28 грудня 2018 р. в читальному залі ОННБ відкривається виставка «Читати місто», яка експонується в рамках проекту «Мова. Культура. Німеччина» за підтримки Гете-Інституту  в Україні. Одеська національна наукова  бібліотека як офіційний партнер Гете-Інституту отримала можливість презентувати виставку в Одесі.

1.jpg

Ця виставка - художня інтерпретація знакових будівель бібліотек і об’єктів урбаністичної культури Німеччини від італійського архітектора Фабіо Баріларі, яка містить у собі 36 робіт. У цій графічній серії італійський архітектор виражає думку, що бібліотека у сучасному світі – центр тяжіння. Центр тяжіння інтелектуальної думки, громади, збору найбільш прогресивних людей, креативних думок. Це, свого роду, реклама бібліотечної справи.

Для проекту «Читати місто» за підтримки Goethe-Institut італійський архітектор Фабіо Баріларі здійснив подорож різними містами Німеччини. Під час міських мандрів він замальовував архітектурні комплекси, передусім, бібліотеки, створюючи свою графічну інтерпретацію урбаністичної культури. На виставці представлені вибрані роботи міських подорожей митця з довідкою про зображувані будівлі, короткими інтерв’ю з директорами бібліотек і добіркою цитат відгуків користувачів відповідних бібліотек.

49085623_948501898676956_3443549768268120064_n.jpg

«Бібліотеки сьогодення, в умовах суспільства цифрових знань, можуть втратити свою первинну функцію книгозбірень. Тепер вони мають бути громадськими місцями, місцями натхненої концентрації, котра оживляє і надихає, місцями конвергенції аналогового та цифрового знання» – Клаус Ульріх Вернер, директор Філологічної бібліотеки Вільного університету Берліна.

Виставка демонструватиметься до 15 лютого 2019 року. Вхід вільний.

ФАБІО БАРІЛАРІ

  • Народився 1967 року в Римі. Після закінчення гуманітарної гімназії успішно вивчав архітектуру, отримав диплом з найвищими оцінками й опублікував свою дипломну роботу. З 1989 року працював у різних престижних архітектурних бюро, як-от R. Morandi та M. Fuskas. У 1996 році заснував власне архітектурно-проектне бюро FBA (Fabio Barilari Architetti) широкого профілю (містобудування, будівництво житла, архітектура інтер’єра тощо). Викладав архітектуру та дизайн у Римському університеті ла Сапієнца, Корнеллському університеті та Університеті Аркадії у Римі. З 2008 року митець спрямовує свої професійні інтереси та пошуки також у сферу графіки, ілюстрацій та малюванні.

 

Створено: 24.12.2018
Останнє оновлення: 03.01.2019
Переглядів: 285© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.