Даруючи-збагачуємось. До Дня святого Миколая

kolazh-diti.jpg

За доброю традицією до Дня Святого Миколая з 17-го – по 25 грудня 2018 року у рамках бібліотечного проекту «Гостинна книгарня» в головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки експонується книжково-ілюстративна виставка «Даруючи — збагачуємось».

vi-ka.jpg

В її експозиції книги, а також рідкісні видання, які висвітлюють життєвий шлях одного із найулюбленіших святих в Україні і світі — Миколи Чудотворця. В рамках проекту фахівцями бібліотеки був проведений бібліоурок «Святий Миколай — найяскравіший приклад добродійства і милосердя для учнів Одеської спеціальної школи № 75. організатори ставили за мету формування внутрішнього світу людини, в якому відбувається розуміння величі та сили добра, благодійництва. Святий Миколай своїм непростим, сповненим труднощів життя довів цю просту і завжди актуальну істину.

vrish.jpg

Захід відкрила заступник директора з виховної роботи школи Алла Врищ, яка звернулась до присутніх з побажанням творити добро, бо тільки тоді отримуєш його навзаєм.

anna.jpg

Анна Дувакан, педагог-організатор школи відзначила про добрі традиції роботи, спілкування та реалізації спільних проектів між школою та бібліотекою, що суттєво допомагає в розкритті творчого потенціалу дитини.

dsc_0842.jpg

Бібліографічний огляд книг з фактами життя святого розповіла Валентина Колесникова, провідний бібліотекар ВЗГіР. Спеціаліст також ознайомила з науково-методичною літературою по корекції зору, представила нові дитячі книги-цікавинки, а також провела вікторину «Світ чудес Миколи Чудотворця».

cikavi-kn-ki.jpg

c-ki.jpg

Особливий інтерес вчителів і учнів викликали книги:

Добрий Святий Миколай / Уклад. Л. Вознюк, Л. Олійник. – Тернопіль : Підручники і посібники, 2010. – 95 с.
Переглянути  в електрон. каталозі 

Кисаров И.В. Святой Николай Чудотворец : факты, предания, со-временность / И.В. Кисаров. – Николаев : Издательство Ирины Гу-дым, 2012. – 384 с.
Переглянути в електрон. каталозі 

Недін Л. Святий Миколай : для допитливих і розумних хлопчиків і дівчаток / Л. Недін. – Київ: Європейський у-т, 2007. – 20 с.
Малінський М. Святий Миколай / М. Малінський; пер. з польської С. Рудович. – Львів: Монастир Монахів Студійського Уставу, 1999. – 16с.
Переглянути в електрон. каталозі 
Сисін Ю. М. І сказав йому Святий Миколай… : легенди, історичні есеї та оповідання / Ю.М. Сисін. – Ананьїв : Ананьївська друкарня, 2008. – 400 с.
Переглянути в електрон. каталозі

Створено: 18.12.2018
Останнє оновлення: 19.12.2018
Переглядів: 643
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.