Ірина Агапеєва - «Троянди за колючкою". Презентація

foto-1-i-agapyeyeva-troyandi-za-kolyuchkoyu-spovid-pro-zhino.jpg

У рамках «Всеукраїнського тижня права» 11 грудня 2018 р. пройшла презентація книги «Троянди за колючкою. Сповідь про жіночу тюрму» письменниці Ірини Агапеєвої. 

foto-2-i-agapyeyeva-pismennicya-yurist-za-osvitoyu.jpg

Ірина Агапеєва

Авторка та перекладач книги з російської на українську мову Нуньес Олена (на фото внизу друга зліва), розповіли про історію створення книги та її соціальне значення.

foto-3-avtorka-ta-perekladach-z-gostyami-prezentaciyi-v-boga.jpg

Роман «Троянди за колючкою. Сповідь про жіночу тюрму» шокує своєю відвертістю і докладним переказом подій, що відбувалися на території жіночої в'язниці. В книзі зачіпаються гострі питання недосконалості правосуддя і пенітенціарної системи в цілому, що і викликає такий жвавий інтерес як у читачів, так і у критиків. Наразі книга потрапила до короткого списку Книги року ВВС-2018.

Ірина Агапеєва – письменниця, автор гостросюжетних романів і художніх біографій. Народилася і виросла в Сімферополі. Закінчила Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого. Володарка декількох міжнародних премій, учасниця Паризького книжкового ярмарку. Перша книга письменниці «Річка спогадів» стала лауреатом Німецького літературного конкурсу в номінації «Дитячі книжки». У 2017 році Ірина Агапеєва отримала відзнаку «Письменник року» на всеукраїнському конкурсі KS Motivation за популяризацію ідей свободи та гендерної рівності.

foto-4-gosti-prezentaciyi.jpg

Під час презентації

Гостями презентації були: Макаров Олександр Володимирович – письменник, журналіст, керівник мульстудії “Дорога до дому” м. Одеса;

Лобусова Ірина Ігорівна – одеська письменниця, кіносценаристка, професійний журналіст, редактор стрічки новин в Інтернет-виданні «Одесса Daily»;

Богатирьов Володимир Михайлович – кандидат технічних наук, журналіст, член НСЖУ;

Холдаковская Анастасія – член Національної спілки журналістів України та Спілки письменників-мариністів України;

Пальшков Костянтин Євгенович – доцент кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Одеського державного університету внутрішніх справ.

Серед гостей презентації також були присутні курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ, бібліотекарі м. Одеси та відвідувачі ОННБ.

Створено: 12.12.2018
Переглядів: 258© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.