До Дня захисту прав людини. Анонс

1.jpg

З 10 по 23 грудня 2018 р. до Дня захисту прав людини у секторі інформаційного забезпечення з питань екології та права довідково-інформаційного відділу експонуватиметься книжкова виставка «Права людини – гарантія розвитку людства».
Виставка висвітлюватиме такі питання: теоретичні засади та практичні уміння і навички реалізації прав людини; вплив глобалізаційних явищ і процесів на вирішення проблеми захисту прав людини; гуманітарний вимір міжнародних відносин у контексті дотримання прав людини. 
В експозиції будуть представлені видання із фондів ОННБ, монографії, збірки, матеріали інформаційно-аналітичних досліджень, науково-практичних конференцій та круглих столів стосовно актуальних питань, присвячених захисту прав людини в Україні, що сприятиме поглибленню правових знань та формуванню правової культури наших читачів, усвідомленню значення законів у житті держави та людини, виробленню внутрішньої потреби людини жити і діяти відповідно до норм права. Виставка розрахована на широке коло користувачів і супроводжуватиметься бібліографічними оглядами представленої літератури. 

Створено: 06.12.2018
Переглядів: 664
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.