«Троянди за колючкою. Сповідь про жіночу тюрму». Анонс

116311001538661779.jpg

11 грудня о 12.00 у рамках «Всеукраїнського тижня права» в ОННБ відбудеться презентація книги Ірини Агапеєвої «Троянди за колючкою. Сповідь про жіночу тюрму» (Київ: Брайт Стар Паблішинг, 2018).

Ірина Агапеєва – письменниця, автор гостросюжетних романів і художніх біографій. Народилася і виросла в Сімферополі. Закінчила Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого.

Володарка декількох міжнародних премій, учасниця Паризького книжкового ярмарку. Перша книга письменниці «Річка спогадів» стала лауреатом Німецького літературного конкурсу в номінації «Дитячі книжки». У 2017 Ірина Агапеєва отримала відзнаку «Письменник року» на всеукраїнському конкурсі KS Motivation за популяризацію ідей свободи та гендерної рівності.

Роман «Троянди за колючкою. Сповідь про жіночу тюрму» шокує своєю відвертістю і докладним переказом всього, що відбувається на території жіночих в'язниць. Письменниця коментує свій твір: «Більшість книг на дану тему, написані чоловіками, про чоловічі тюрми, але жіноча в'язниця це зовсім інший мікрокосмос, наповнений іншими емоціями і почуттями, про які ніхто поки не розповів». В книзі зачіпаються так само і гострі питання недосконалості правосуддя і пенітенціарної системи в цілому, що і викликає такий жвавий інтерес як у читачів, так і у критиків. Роман був презентований в рамках 25 Форуму видавців у Львові, де посів перше місце на німецькому міжнародному літературному конкурсі «Найкраща книжка року» в номінації «Гостросюжетна проза». Книга потрапила до короткого списку Книги року ВВС-2018.

 

Створено: 05.12.2018
Останнє оновлення: 12.12.2018
Переглядів: 816
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.