Усією родиною у «Гостинну книгарню»

24 листопада 2018 року в Одеській національній науковій бібліотеці стартувала щорічна акція «Гостинна книгарня», яка містить тематичні книжкові виставки-бесіди, обговорення окремих цікавих видань та екскурсії по бібліотеці для родин пільгових категорій (акцію бібліотека втілює спільно з Одеським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Одеської міської ради).

Нинішня зустріч була приурочена до 29- річчя підписання Конвенції ООН про права дитини (від 20 листопада 1989 року). Під час заходу відбулася презентація виставки «Безмежні книжкові обрії», де були представлені  цікаві і сучасні за форматом видання для юних користувачів: розвиваючі книги-ігри, книжки- пазли; об’ємні книги 3-D формату. Дітей старшого віку зацікавила добірка книг з професійної орієнтації, огляд якої провела провідний бібліотекар Валентина Колесникова.

Ірина Жукова, фахівець по соціальній роботі Одеського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Одеської міської ради, відзначила важливість та корисність самої акції,  коли вся родина – діти і батьки разом переглядають і обговорюють книги, знайомляться з найбільшою Національною скарбницею Півдня України – Одеською національною науковою бібліотекою та її багатими фондами.

На самкінець, за традицією, відбулась екскурсія залами бібліотеки.

1chit-zal.jpg

2-zhukova.jpg

3-viddil-m-tv.jpg

4-kn-v-ka.jpg

7.jpg

Створено: 28.11.2018
Переглядів: 247© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.