«Електронний архів періодичних видань «Back2News»

logo.jpg

27 листопада 2018 р. в Одеській національній науковій бібліотеці відбулася презентація спільного проекту Компанії "Цифрова країна” та Центральної наукової бібліотеки ХНУ імені В.Н.Каразіна, що було розроблено за підтримки Українського культурного фонду - «Електронний архів періодичних видань «Back2News».

zagalne-foto.jpg

Завдання проекту — об'єднати інтернет-ресурси бібліотек та архівів для тих, хто цікавиться українською історією та періодикою різних часів.

skrinshot.jpg

Ресурс надасть безкоштовний доступ до періодики, що видавалася на території України, з єдиного інтерфейсу та можливість повноцінного пошуку по текстам історичних газет та періодичних видань.

lina-aryupina-kostyantin-galchenko-1.jpg

Привітала учасників заходу заступник генерального директора ОННБ Ліна Арюпіна.

kerivnik-proektu-elektronnij-arhiv-periodichnih-vidan-back2n.jpg

Дмитро Гераскін, керівник проекту «Електронний архів періодичних видань «Back2News», розповів про створення та реалізацію проекту, продемонстрував гостям цікаву презентацію.
vistup-tetyani-sherbini-predstavnika-kompaniyi-cifrova-krayi.jpg 

Тетяна Щербина, представник Компанії «Цифрова країна», відповіла на різноманітні питання присутніх на заході представників бібліотек вищих навчальних закладів Одеси, а саме: НУ «Одеська юридична академія», Одеського національного університету ім. І.І.Мечникова, Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова, Одеського державного екологічного університету

gosti-zahodu-predstavniki-bibliotek-vuziv-odesi.jpg 2.jpg

Під час професійного спілкування відбувся обмін досвідом та обговорювалися плани для майбутньої співпраці.

Створено: 27.11.2018
Останнє оновлення: 28.11.2018
Переглядів: 241© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.