Презентація книжки Галини Соколової та Елли Мазько

01-obkladinka.jpg

17 листопада 2018 р. у головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки відбулась презентація книги творчого дуету авторів Галини Соколової та Елли Мазько «Страшная ночь, или визит зелёной феи».

1.jpg

Привітала гостей ведуча заходу Наталія Прошина (завідувач відділу створення та організації електронних ресурсів ОННБ), яка зазначила актуальність презентованого видання та представила гостям книжкову експозицію «Ще не все в літературі сказано…», на якій представлено матеріали про творчість письменниць.

galina-sokolova2.jpg

Душевним був виступ однієї з авторів книги – Галини Соколової, яка розповіла присутнім не лише про історію написання книги, а й поділилася планами на майбутнє.

Своїми яскравими враженнями від презентованого видання поділилася журналіст Ольга Шубіна, яка  запропонувала чудову ідею – екранізувати книгу на Одеській кіностудії!

gosti-zahodu.jpg

Також на заході були присутні письменники, журналісти, бібліотекарі, користувачі бібліотеки.

pidpisannya-knigi-dlya-biblioteki.jpg

Завершенням заходу стала автограф-сесія та дарування книги до фонду книгозбірні

avtograf-sesiya.jpg

 

Створено: 19.11.2018
Переглядів: 133© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.