До Всесвітнього дня науки в ім'я миру та розвитку. Анонс

2.jpg

12 листопада 2018 р. до Всесвітнього дня науки в ім'я миру та розвитку відбудеться День інформації та експонуватиметься книжкова виставка «Альтернативна енергетика: сучасні технології, реалії та перспективи розвитку в Україні» (у рамках Десятиріччя стійкої енергетики для всіх).

Нафтові та газові кризи, погіршення екологічної ситуації змусили суспільство шукати шляхи задоволення своїх енергетичних потреб не тільки за рахунок вичерпних енергоресурсів, але й використовуючи нетрадиційні джерела. У серпні 1994 р. Верховна Рада України прийняла Закон про енергозбереження, яким передбачено комплекс державних програм з енергозбереження та впровадження альтернативних джерел енергії. Розпорядженням від 18 серпня 2017 р. № 605-р Уряд схвалив Енергетичну стратегію України на період до 2035 року «Безпека, енергоефективність, конкурентоспроможність», яка передбачає використання альтернативних джерел енергії. Сприяння поширенню альтернативних джерел енергопостачання відбувається як на місцевому, так і на загальнодержавному рівні.

На виставці будуть представлені сучасні актуальні матеріали, зокрема монографії останніх років, публікації в періодичних виданнях з фондів ОННБ, присвячені впровадженню альтернативних джерел енергії.

Створено: 06.11.2018
Переглядів: 217© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.