Висловлюємо співчуття!

pasichna-foto.jpg

На 72-му році пішла з життя Зоя Сергіївна Пасічна, талановитий одеський художник, член Національної спілки художників України, прекрасна людина, щирий друг і партнер бібліотеки.

Творчість Зої Сергіївни належить до кращих взірців українського малярства, що формувалася в умовах розкішної природи Півдня України, поєднавши досягнення південної пленерної школи і народного мистецтва. Зігріта теплом її душі, глибоко індивідуальна, лірична творчість мисткині є унікальним явищем не лише для Одещини, але й для України.

Творчий набуток Зої Пасічної був оцінений сучасниками: 2006 року їй було присвоєне звання «Заслужений майстер народної творчості», а за рік вона стала лауреатом премії імені Р. Палецького.

Колектив Одеської національної наукової бібліотеки висловлює щирі співчуття родині, друзям і колегам Зої Сергіївни Пасічної. Світлий образ цієї талановитої людини з благородною душею назавжди закарбується у наших серцях.

 

Створено: 02.10.2018
Переглядів: 528
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.