До Всесвітнього дня моря. Анонс

1.jpg

З 27 вересня по 7 жовтня 2018 р. у секторі інформаційного забезпечення з питань екології та права довідково-інформаційного відділу експонуватиметься книжкова виставка «До Всесвітнього дня моря».

Всесвітній день моря відзначають з 1978 року, цей день присвячений проблемам екологічної безпеки морських перевезень, збереженню біоресурсів. Мета Всесвітнього дня моря – привернути увагу міжнародної громадськості до непоправних збитків, яких морям і океанам завдають перелови риби, забруднення водойм і глобальне потепління.

На книжковій виставці будуть представлені сучасні дослідження з найбільш важливих проблем, що стосуються підвищення безпеки на морі та запобігання забрудненню морського середовища, зокрема нафтою, праці, присвячені вивченню небезпечних явищ у морському середовищі та на узбережжі Чорного моря, життєздатності морських організмів, морської флори і фауни, а також хімічного складу води та ін.

Виставка розрахована на широке коло користувачів і супроводжуватиметься бібліографічними оглядами представленої літератури.

Створено: 18.09.2018
Переглядів: 244© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.