Перший екологічний фестиваль

8 вересня 2018 р. працівники Сектору інформаційного забезпечення з питань права та екології (ДІВ) відвідали Перший екологічний фестиваль, який проходив на території Літнього театру Міського саду і був спрямований на підняття рівня колективної екосвідомості.

На фестивалі були представлені різні екологічні ініціативи: інформативний простір для проведення лекцій, тренінгів та надання інформації, розважальна програма. Гості заходу також могли ознайомитись із виставковою зоною фестивалю: екологічним хенд-мейдом, альтернативними джерелами енергії, стендами різних екологічних організацій Одеси; фотовиставкою «Вплив людини на планету», художньою виставкою одеських митців.

В ході фестивалю працівники ОННБ жваво спілкувалися із представниками Одеського державного екологічного університету; Громадської організації Екодія; Міської молодіжної громадської організації «Екоклуб», виробниками безпечної побутової хімії EcoVita та ін. Досвід та знання, отримані під час участі у заході стануть у нагоді під час подальшої праці нашої бібліотеки.

Слід зазначити, що екологічний фестиваль в Одесі став частиною глобального руху «Дії за клімат», який об'єднує 95 країн на 5 континентах.

foto_1.jpg
Працівники ОННБ на Першому екологічному фестивалі

foto_2.jpg
Учасники і організатори екофестивалю: ректор Одеського державного екологічного університету, викладачі кафедри загальної гідрології ОДЕкУ та працівники ОННБ

foto_3.jpg
Стенди учасників фестивалю

foto_6.jpg

foto_5.jpg
Виступ студентів Одеського державного екологічного університету

foto_7.jpg
Фрагменти фотовиставки «Вплив людини на планету»

foto_8.jpg


foto_9.jpg

Створено: 11.09.2018
Переглядів: 211© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.