Дарунки Корней­чуковського фестивалю дитячої літератури

image-0-02-05-6ca726c22e3dc985ae7a01825ff48a9560f7dde93c5425.jpg

З нагоди завершення VI міжнародного Корнейчуковського фестивалю дитячої літератури, 8-9 вересня 2018 року відбулося нагородження переможців конкурсів. В рамках якого ОННБ отримала книжкові дарунки від організаторів фестивалю. Дарунки з вдячністю прийняла Ірина Бірюкова, генеральний директор ОННБ. Також, варто зазначити, що ОННБ вже шостий рік поспіль отримує книги Корнейчуковського фестивалю дитячої літератури.

А саме, збірник, до якого увійшли вибрані твори переможців VI Міжнародного конкурсу на кращий твір для дітей «Корнейчуковська премія» та альманах «Море талантів» лауреатів VII дитячого літературного конкурсу. В альманасі опубліковані вірші, оповідання й есе дітей з усієї України, а також з країн ближнього зарубіжжя, що взяли участь у конкурсі.

Міжнародний конкурс на кращий твір для дітей «Корнейчуковськая премія» та Дитячий літературний конкурс «Море талантів» засновані громадською організацією «Агенція регіонального розвитку».

ОННБ вдячна організаторам Міжнародного Корнейчуковського фестивалю дитячої літератури за плідну співпрацю та щирі дарунки.

Створено: 11.09.2018
Переглядів: 246© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.