День відкритих дверей!

2-1-1.jpg

30 вересня в Одеській національній науковій бібліотеці з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек проводиться День відкритих дверей. На гостей бібліотеки чекає насичена програма заходів:

- творча майстерня «Бібліотека – моє натхнення!» за участі студентів Одеського художнього училища імені М.Б. Грекова;

- виставка-інсталяція «Бібліотека крізь призму вражень»;

- книжково-ілюстративна виставка «Про бібліотеку мовою майстрів живопису, поезії та прози»;

- виставка фотографій «В об’єктиві – книга»;

- книжкова виставка-ярмарок «Видання Одеської національної наукової бібліотеки»;

- оглядові екскурсії та запис до бібліотеки;

- фотосесія «Я і Бібліотека».

Під час святкового заходу відвідувачі зможуть взяти участь у бібліотечній акції «Подаруй бібліотеці книгу» та ознайомитися з електронною виставкою «Люблю тебе, моя бібліотеко!», на якій будуть представлені відгуки та побажання від читачів, меценатів та друзів бібліотеки.  

З 10 по 29 вересня до Всеукраїнського дня бібліотек діятиме щорічна просвітницька акція для студентів-першокурсників навчальних закладів (усіх рівнів акредитації) – запис до бібліотеки та екскурсійна програма, яка ознайомить відвідувачів з широким спектром інформаційних послуг ОННБ.

У головному читальному залі бібліотеки діятиме виставка творів графіки і живопису "Чарівність літа" Володимира Кудлача, члена НСХУ, НСЖУ, художника, мистецтвознавця, лауреата премії імені К.Г. Паустовського. 

Радо чекаємо на Вас!

Довідки та запис на екскурсії за телефонами (048) 718-53-39, 723-21-93.

Створено: 07.09.2018
Останнє оновлення: 11.09.2018
Переглядів: 474© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.