Морской бизнес в Одесском регионе

   

 

 

 

 

 

 

Бібліографічний покажчик "Морской бизнес в Одесском регионе" включає понад 500 записів (нормативні акти, книги, статті з наукових збірників і періодичних видань за 1999-2004рр.) з питань сучасного стану, проблем і перспектив розвитку морегосподарського комплексу Одеського регіону як найважливішої складової морської галузі економіки України та її морегосподарських зв'язків . У покажчику знайшли відображення матеріали про діяльність 8 морських портів регіону, стивідорних компаній та інших підприємств на їхній території (специфіка транспортних потоків, контейнерних перевезень, номенклатури вантажів, механізація і автоматизація портового господарства, транспортна логістика, стан і перспективи судноремонту).

Включені публікації висвітлюють також проблеми судноплавства у придунайському районі, питання розвитку транспортних коридорів у районі, відродження вітчизняного торговельного і пасажирського флоту та його подальшого розвитку, актуальні проблеми удосконалення управління морегосподарським комплексом.

Створено: 02.07.2009
Переглядів: 1534
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.