Завершено конкурс на посаду генерального директора ОННБ

arina-1.jpg

20 серпня 2018 року у Міністерстві культури України відбулося друге засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора Одеської національної наукової бібліотеки.

Конкурсна комісія, керуючись нормами Закону України «Про культуру», Положенням про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного закладу культури, що належить до сфери управління Міністерства культури України, затвердженого наказом Міністерства культури України від 31 травня 2016 року № 380, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 3 червня 2016 року № 809/28939 прийняла рішення визначити Бірюкову Ірину Олександрівну переможцем конкурсного добору на посаду генерального директора Одеської національної наукової бібліотеки.

Під час засідання комісії Ірина Бірюкова презентувала програму розвитку ОННБ «Бібліотека: сучасна, креативна, твоя!», метою якої є забезпечення ефективного функціонування Одеської національної наукової бібліотеки та створення умов для її сталого розвитку як провідного бібліотечного закладу загальнодержавного та світового значення. Програмою передбачено реалізацію завдань формування та збереження документних ресурсів, розвитку електронних інформаційних ресурсів власної генерації, оптимізації процесів обслуговування користувачів, поглиблення наукової діяльності, розширення міжнародного співробітництва, розвитку соціокультурної діяльності, вирішення питань інформаційно-технічного забезпечення бібліотечних процесів, фінансового і матеріально-технічного забезпечення діяльності ОННБ, зміцнення кадрового потенціалу.

Довідково 

Бірюкова Ірина Олександрівна народилася 1979 року у м. Арциз Одеської області. В 1996 році, після завершення з відзнакою навчання в школі-інтернаті № 1 гуманітарно-естетичного профілю в м. Одеса, вступила до Одеського державного університету імені І.І.Мечникова на історичний факультет, в якому отримала вищу освіту за напрямом підготовки «Історія» та здобула кваліфікацію бакалавра (2000), магістра (2001). В 2016 році з відзнакою завершила навчання в магістратурі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління». 2017 року вступила до аспірантури Одеського національного університету ім. І.І.Мечникова за спеціальністю «Історія та археологія».

З серпня 2001 року працює в Одеській національній науковій бібліотеці на посадах провідного бібліотекаря, завідувача сектору зв’язків з діаспорою відділу «Одесика», ученого секретаря, заступника генерального директора з інформаційних технологій. В січні 2018 року наказом Міністерства культури України призначена виконуючою обов’язки генерального директора ОННБ.

Активно підтримує професійне спілкування, в т.ч. в рамках професійних об’єднань як член Української бібліотечної асоціації.

Має відомчі відзнаки – почесні грамоти Міністерства культури України і ЦК Профспілки працівників культури України за вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек (2007), за вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи, високий професіоналізм та за підтримку у проведенні ХІІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» (2011), почесну грамоту Міністерства культури України за вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек (2016).

 

 

 

Створено: 22.08.2018
Переглядів: 587© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.