До 27-ї річниці незалежності України. Анонс

onnb-nezalezhnist.jpg

З нагоди Дня незалежності України та відповідно до Указу Президента України від 11 квітня 2018 року №99/2018 «Про відзначення 27-ї річниці незалежності України» Одеська національна наукова бібліотека проводить виставкову акцію.
У рамках акції 21 серпня о 1200 відбудеться презентація книжково-ілюстративної виставки «Поступ історії: до 27-ї річниці незалежності України», на якій представлені унікальні матеріали з фондів ОННБ, що висвітлюють історію незалежної України, особливості національної символіки України; визначні події та постаті у боротьбі за незалежність нашої держави, зокрема і сучасні – у зоні АТО. Значна частина виставки розповідає про дивовижні куточки України, її самобутню культуру, народні звичаї і традиції нашого народу.
У презентації братимуть участь представники Одеської обласної державної адміністрації, Одеської міської ради, іноземних представництв в Одесі, а також провідні науковці, митці, релігійні діячі нашого міста, студентство і користувачі бібліотеки. У рамках заходу:
- бібліографічні огляди книжково-ілюстративних виставок з фондів ОННБ:
• «Незалежна Україна: від витоків до сьогодення (правовий аспект)»;
• «Державна символіка України»;
• «Джерела національної культури»;
- презентація мистецького твору «Україна переможе» – малярського диптиху Оксани Здоровецької, художника, графіка, дизайнера, члена НСХУ;
- концертна програма «Співоче поле України».
Відповідно до Указу Президента України від 13 липня 2018 року №205/2018 «Про відзначення 100-річчя випуску перших поштових марок України» і Постанови Верховної Ради України від 08 лютого 2018 року «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2018 р.» буде представлена література:
• «До 100-річчя випуску перших поштових марок України»;
• «До 100-річчя гривні – першої вітчизняної грошової одиниці»;

Виставкова акція триватиме до кінця серпня.

Телефон для довідок – 718-53-39

Створено: 20.08.2018
Переглядів: 277© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.