«Кольорові вітрила Ганни Костенко»

14 серпня 2018 р. у відділ мистецтв ОННБ у літературній вітальні відбулась зустріч із молодою одеською письменницею, сценаристкою та акторкою Ганною Костенко.

1.jpg

Як письменник, особистість пані Ганна буквально вразила своєю обізнаністю у сучасному літературному житі, філософії, мистецтві, а також палкою щирістю і відвертістю. Наразі стала книжкова виставка: окремі видання її творів, публікації у часописах, рецензії тощо. 

Під час зустрічі письменниця розповіла про те, що її хвилює, цікавить і стає підґрунтям творчої діяльності. Більш детально вона зупинилась на своєму новому творі, що виданий у 2017 році – збірці оповідань «Цурки-гілки. Джазові імпровізації та оповідання» (книга – переможець конкурсу «Краща книга виставки – форуму-2018»  ХІХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» у номінації «Сучасне літературно-художнє видання») та прочитала декілька уривків зі згаданого твору. 

4.jpg 

Присутні жваво ділились власними враженнями, адже багато хто вже встиг прочитати цей та інші твори Ганни Костенко (фото Олега Куцького)

5.jpg

Тетяна Щурова, завідувач відділу мистецтва ОННБ, заслужений працівник культури України

6.jpg

Євген Голубовський, журналіст, культуролог, віце-президент Всесвітнього клубу одеситів

9.jpg

Наприкінці зустрічі під час автограф-сесії авторка передала декілька видань своїх творів у фонди ОННБ, які прийняла завідуюча відділом зв’язків з громадськістю та реклами ОННБ Тамара Кухарук

Довідково

Створено: 15.08.2018
Переглядів: 348© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.