Висловлюємо співчуття!

photofacefun_com_1498051106.jpg

Висловлюємо щире співчуття рідним та близьким, колегам по роботі та друзям з приводу смерті заслуженого діяча культури, доктора соціальних наук, професора, дійсного члена Академії інженерних наук України та Української академії економічної кібернетики, члена Національної спілки журналістів України, завідувача кафедри політичної соціології, історії та права, проректора з науково-педагогічної, виховної роботи та соціального розвитку Одеської національної академії харчових технологій та члена вченої ради Одеської національної наукової бібліотеки Ангелова Георгія Віталійовича.

Життєвий, науковий та творчий шлях Ангелова Г. В. є яскравим прикладом служіння науці та своєму народу. Вагомим є внесок ученого в інноваційні дослідження соціології, соціокультурний менеджмент, у розвиток соціально-етнічних, психолого-педагогічних та наукових аспектів сучасного управління.

Георгій Віталійович з юних років став допитливим активним читачем нашої книгозбірні. А вже зі студентських років Ангелов Г. В. –науковець, дослідник, краєзнавець, котрий не тільки ретельно вивчав соціально-правові науки в стінах рідної Бібліотеки, а й виступав ініціатором багатьох культурно-просвітницьких заходів. Згодом він назавжди увійшов до загалу почесних гостей Бібліотеки, поповнивши її інформаційно-документні фонди як своїм власним творчим надбанням, так і іншими книгами вітчизняних та зарубіжних авторів. За роки плідної співпраці Георгій Віталійович подарував Бібліотеці біля 40 цінних видань.

Як член вченої ради ОННБ він брав активну участь в організації та координації роботи наукових досліджень з метою забезпечення високого методичного рівня, неодноразово сам особисто був науковим консультантом.

Багатогранний талановитий науковець, вірний друг, наставник, самовідданий син свого народу – Ангелов Георгій Віталійович.

Світла пам'ять та вічна Вам шана!

           

 

Створено: 07.08.2018
Переглядів: 316© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.