Відійшов у вічність Олег Олійників

olijnikiv-2.jpg

Адміністрація та колектив ОННБ з глибоким сумом сприйняли звістку про те, що 2 серпня 2018 року пішов з життя палкий патріот України і рідної Одеси, поет, прозаїк, публіцист, член Національної спілки письменників України, краєзнавець, лауреат літературних премій імені П. Куліша, К. Паустовського Олег Семенович ОЛІЙНИКІВ.

Лишень у січні ми щиро вітали вірного друга й партнера нашої бібліотеки з 80-річчям від дня народження, зичили благополуччя і творчого натхнення… А нині прощаємося з ним навік…

У ці скорботні дні хочемо ще раз відзначити вагомий особистий внесок Олега Олійниківа у розбудову незалежної соборної України, його плідну подвижницьку літературну діяльність, заслуги в розвитку громадянського суспільства, ветеранського руху, багаторічну громадську діяльність.

Твори Олега Олійниківа (Батьківщина понад усе: вірші різних років, Одеса, 1998; З ім’ям Великого Тараса межи люди : (дописи, спогади, вірші, міркування), Одеса, 2010; З молитвою та піснею дорогами надій, Одеса, 2010  та багато  інших) займають гідне місце у фонді ОННБ, сприяють патріотичному вихованню українців, пізнанню історії рідного краю та нашої держави, розширенню знань про красу і багатство української мови, прищепленню любові та поваги до традицій українського народу.

Висловлюємо щире співчуття усім рідним і близьким Олега Олійниківа. Пам’ять про цю шляхетну людину назавжди залишиться в наших серцях.

 

Створено: 03.08.2018
Переглядів: 620© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.