Подяка Національній парламентській бібліотеці Грузії

1.jpg

19 липня 2018 року під час зустрічі з бібліотечною спільнотою Одещини та підписання Меморандуму про співробітництво між Національною парламентською бібліотекою Грузії та Одеською національною науковою бібліотекою, директор Національної парламентської бібліотеки Грузії Гіоргі Кекелідзе передав щедрий дар для поповнення фонду ОННБ – близько 60 сучасних грузинських видань різноманітної тематики. Подаровані видання ознайомлять користувачів з грузинською літературою, історією і географічними особливостями кожного краю, звичаями та легендами, культурно-історичними цінностями Грузії.

2.jpg

Серед видань твори відомих грузинських письменників та поетів, таких як Нодар Думбадзе, Сулхан Саба Орбеліані, Важа Пшавела, Ладо Асатіані, Гурам Рчеурішвілі, Йосеб Грішашвілі, Іраклі Абашидзе та інших. Також представлені дитячі літературно-художні видання з мальовничими ілюстраціями. Цей щедрий дарунок поповнить фонди нашої книгозбірні і буде цікавим відвідувачам ОННБ, грузинській діаспорі та всім небайдужим до грузинської культури, літератури, історії.

Створено: 20.07.2018
Переглядів: 905
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.