До 75-річчя Тараса Максим`юка. Анонс

2.jpg

30 липня 2018 р. до 75-річчя від дня народження Тараса Івановича Максим’юка, одеського колекціонера, краєзнавця та журналіста, на сайті ОННБ буде представлена віртуальна експозиція «Тарас Максим’юк: краєзнавець, журналіст, колекціонер».

Виставка розкриває багатогранну і надзвичайно активну дослідницьку та громадську діяльність культуролога, українознавця Т.І. Максим’юка, який з 1964 року почав збирати матеріали пов'язані з історією та культурою України – листівки, марки, екслібриси, писанки. У його колекції також – рукописи багатьох знаних українських діячів, твори українського мистецтва. Особливе місце в колекції займають матеріали, присвячені пам'яті Великого Кобзаря.

Тарас Максим’юк – заступник голови Одеського обласного відділення Українського фонду культури, з 1990 року – почесний член Одеського товариства колекціонерів, з 1993 року – почесний член Всеукраїнської спілки краєзнавців. За вагомий внесок у розвиток краєзнавства, збереження національної історико-культурної спадщини у 1997 році Тарасові Максим’юку присвоєно звання заслужений працівник культури України.

Створено: 11.07.2018
Переглядів: 377© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.