Міжнародне співробітництво

img_4003.jpg

4 червня у відділі міжнародних проектів ОННБ за підтримки Альянс Франсез відбулась зустріч з відомою в Європі і в усьому світі, французькою письменницею Марі ДАРРЬЄСЕК (Marie Darrieussecq) та її видавцем Жан-Полем Іршем.

Представляла гостей директор Альянс Франсз в Одесі Діана Бангура.

Народилася Марі ДАРРЬЄСЕК в 1969 р в Байонні. Випускниця «Еколь нормаль сюперьyoр». Захистила дисертацію, викладала в Ліллі. Пізніше стала психоаналітиком.

Перший роман письменниці «Truismes» («Трюїзм») був опублікований в 1996 р у видавництві P.O.L. і миттєво став світовим бестселером. Він був виданий в тридцяти країнах світу.
Сьогодні обдарована письменниця - автор романів, есе, театральних п'єс. Її творчість поліфонічна, вона ґрунтується на міфологічному характері відношення до теми відсутності, до порожнечі. У ньому постійно звучать теми пам'яті, вигнання, зневіри, материнських почуттів. Часто письменниця користується глузливою, провокаційною манерою викладу.
Письменниця допомагає французької Асоціації допомоги та інформації жертвам медичного препарату «Дістільбен», а також Асоціації «Бібліотеки без кордонів».

img_4008.jpg

Створено: 12.06.2018
Переглядів: 486© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.