До Міжнародного дня захисту дітей

4 червня 2018 р. в рамках акції до Міжнародного дня захисту дітей та Міжнародного дня невинних дітей – жертв агресії у ОННБ було проведено захід «Цікава подорож у книжковий світ». До бібліотеки завітали викладачі й учні Одеського центру розвитку та творчості дітей «Сімба».

1.jpg

Тамара Кухарук, завідувач ВЗГіР ОННБ на матеріалі книжкової виставки «Дитяча література у фондах ОННБ» розповіла про історію створення дитячої книги

2.jpg

Найбільше враження на маленьких відвідувачів справили книжки – мініатюри

3.jpg

Наталя Горчинська, викладач початкових класів ДЦ «Сімба» на матеріалі 3D книг з виставки «Барвисті промені творчості: макети книжкові ілюстрації та малюнки викладачів і студентів 4 курсу художнього оформлення Одеського художнього училища імені М.Б.Грекова» провела ігровий урок «Моя майбутня професія»

4.jpg

Викладачі центру «Сімба» активно попрацювали з представленою літературою, з метою її використання у власній учительській роботі

5.jpg

Діти з захопленням працювали з розмальовками відчуваючи себе у ролі художників книги

6.jpg

На сам кінець маленькім відвідувачам було запропоновано невеличку екскурсію по бібліотеці

Створено: 06.06.2018
Переглядів: 277© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.