До Всесвітнього дня океанів. Анонс

1.jpg

З 8 по 17 червня 2018 р. до Всесвітнього дня океанів в секторі інформаційного забезпечення з питань права та екології довідково-інформаційного відділу відбудеться цикл інформаційно-консультаційних виставок.

Всесвітній день океанів – день, який дає привід нагадати про те, що Світовий океан є колискою життя на нашій планеті, 70% якої вкрито водою. Ресурси океану – запорука розвитку і подальшого існування людської цивілізації.

Цикл інформаційно-консультаційних виставок дасть можливість читачам дізнатися про роль Світового океану в повсякденному житті та в регулюванні клімату нашої планети, а також нагадає про вплив людини на Світовий океан. Мета виставок – закликати усіх небайдужих підтримати загальнолюдські зусилля задля вирішення глобальних екологічних проблем, а також нагадати про необхідність берегти нашу планету.

Створено: 05.06.2018
Переглядів: 294© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.