До Міжнародного дня захисту дітей

1 червня 2018 р. у рамках бібліотечної акції «До Міжнародного дня захисту дітей та Міжнародного дня невинних дітей-жертв агресії» провідні фахівці ОННБ відвідали учнів 2-12 класів Спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №93 І-ІІІ ступенів корекційного та реабілітаційного напрямку та представили їм книжкову виставку «Безмежний простір книги: видання шрифтом Брайля у фондах ОННБ».

foto-1.jpg

Захід відкрила заступник директора з виховної роботи СЗОШІ №93 Наталія Сидоренко, відзначивши важливість співпраці спеціальних шкіл-інтернатів із бібліотекою

foto-2.jpg

Про можливості та перспективи дітей з порушенням зору розповіла Наталія Бутук, вчитель української мови та літератури СЗОШІ №93, поетеса, лауреат багатьох конкурсів, член НСПУ, а також розповіла учням про збірку творів одеських дитячих письменників та поетів «Одеська читанка»

foto-3.jpg

Анастасія Фомичова, провідний бібліограф ВЗГіР ОННБ, розповіла учням СЗОШІ №93 про витоки дитячої книги та багатий фонд бібліотеки, який включає велику кількість видань шрифтом Брайля

foto-4.jpg

Провідний бібліотекар ВЗГіР ОННБ Валентина Колесникова розповіла дітям про авторів дитячих книг:  відомого класика української літератури Івана Франка та його улюблені дітьми «Казки про звірів»; переможця Шевченківської премії у номінації «література» 2012 року за історичну трилогію для дітей «Джури» («Джури козака Швайки», «Джури характерники», «Джури і підводний човен») дитячого письменника, одесита – Володимира Рутківського; про фінську дитячу письменницю, художницю та ілюстратора – Туве Янссон та її славетні і дуже цікаві книги про мумі- тролів.

foto-5.jpg

Світлина на пам’ять з фахівцями й учнями спеціальної школи-інтернату №93

foto-6.jpg

Наприкінці заходу Віра Гребенщикова, шкільний бібліотекар, представила провідним фахівцям ОННБ учбові видання для незрячих дітей та відзначила роль наукової бібліотеки у житті дітей.

Створено: 01.06.2018
Переглядів: 220© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.