«Друга світова війна: український вимір». Анонс

1.jpg

7 травня 2018 р. Одеська національна наукова бібліотека та факультет історії і філософії Одеського національного університету імені І.І.Мечникова проведуть День науковця на тему «Друга світова війна: український вимір». Захід відбудеться за участі провідних науковців і фахівців міста.

У рамках заходу планується обговорення таких тем: «Проблеми формування наукової концепції історії України періоду Другої світової війни»; «Пам’ять про Другу світову війну як проблема сучасного українського соціуму та інструмент сучасної політики» та інших.

Під час заходу фахівці ОННБ проведуть бібліографічний огляд видань з книжкової виставки «Безсмертний подвиг України у Другій світовій війні: до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», яка експонуватиметься в головному читальному залі ОННБ з 7 по 14 травня 2018 р.

У рамках заходу буде також презентовано електронну виставку «Історична пам’ять: видання часів Другої світової війни у фондах ОННБ».

За представленими виданнями і темами студенти готуватимуться до написання рефератів.

Створено: 02.05.2018
Переглядів: 466© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.