Утилізація відходів

25 квітня 2018 р. сектор інформаційного забезпечення з питань права та екології довідково-інформаційного відділу Одеської національної наукової бібліотеки провів День фахівця на тему: «Проблеми утилізації відходів, шляхи їх вирішення у світі та в Україні».

1.jpg

Фахівць сектора Ніна Лошкарьова підготувала тематичну виставку на зазначену тему (60 джерел) та провела огляд представленої літератури з проблем відходів в Україні.

2.jpg

З доповіддю на тему: “Про національну стратегію управління відходами в Україні  та проблеми її реалізації” виступив Юрій Інешин, заступник начальника відділу стратегічного планування та моніторингу Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації.

3-1.jpg

Заступник начальника відділу погодження та моніторингу Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради Анна Лейденіус проінформувала учасників заходу про пропозиції до проекту до Національного плану управління відходами

4-3.jpg

Про забруднення Чорного моря відходами доповів Валерій Михайлов, д-р геогр. наук, проф. Науково-дослідного центру Збройних сил України «Державний океанаріум».

5.jpg

Серед учасників заходу Марина Мунтян, журналіст газети «Одеські вісті (на передньому плані)

6.jpg

Учасники заходу – студенти Одеського державного екологічного університету, працівники бібліотеки

 

Створено: 30.04.2018
Переглядів: 230© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.