Висловлюємо співчуття

vasileva.jpg

17 квітня 2018 року на 79-му році життя зупинилося серце вірної доньки України, самовідданої патріотки Одещини та Одеської національної наукової книгозбірні – Васильєвої Лариси Віталіївни.
Це не просто смерть відомого громадського діяча Одещини, шляхетної особистості, палкого борця за мир, відповідальної та принципової людини, невтомного працівника культури та освіти, це непоправна втрата вірного друга для багатьох з нас.
Життя людини вимірюється її вчинками, її намірами, її бажанням творити добро. Аналізуючи життєвий шлях Васильєвої Л. В., можна уявити перед собою квітуче дерево творчості. З юних років вона обрала для себе безповоротний шлях лідера, яким вона крокувала все своє життя, до останньої його хвилини.
У період радянських часів Васильєва Л. В. очолювала відповідальні ділянки ідеологічного напряму роботи державних органів влади. Більше десяти років очолювала Одеський обласний комітет профспілок працівників культури. Завдяки її зусиллям художні колективи Одещини, юні таланти пісенної творчості, музиканти, хореографи мали змогу представити свої здобутки на концертах різних країн світу. Лариса Віталіївна не просто виконувала свої функціональні посадові обов'язки, вона жила новизною творчості. Сенс її життєдіяльності полягав у тому, аби зробити ще щось корисне, нове, добре.
Особливою віхою насиченого громадського життя Васильєвої Л. В. стала її одна з найвідповідальніших ділянок роботи, яка була їй довірена громадськістю Одещини та її визнаними лідерами. З 1987 до 2003 року Лариса Віталіївна обіймала посаду першого заступника голови Одеської ради миру (нині Одеська обласна рада миру).
З 2004 року до останнього дня свого життя Лариса Віталіївна Васильєва працювала в Одеській національній науковій бібліотеці. Вона не тільки сумлінно виконувала свої професійні обов'язки, а й брала активну участь у житті трудового колективу.
Жодне зі свят у книгозбірні не обходилося без організації її підтримки. Вона забезпечувала культурно-просвітницьке та художньо-музичне оздоблення заходу. Лариса Віталіївна завжди проявляла ініціативу в підготовці того чи іншого заходу, незважаючи на важкий стан свого здоров'я. Лариса Віталіївна всім серцем переживала за будь-яку прогалину, за необачність, невдачу в роботі чи непорозуміння особистих стосунках з людьми.
Щоденна турбота та увага до колег, друзів, близьких та рідних - ось основні складові життя цієї прекрасної жінки, вірного друга, справжнього громадянина.
З неймовірним болем висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким з приводу смерті Васильєвої Лариси Віталіївни. Вона назавжди залишиться у наших серцях яскравою особистістю, зразком незгасної молодості душі життєлюба!
Вічна пам'ять, Вам вельмишановна, дорога та незламна Ларисо Віталіївно!


З глибокою скорботою, друзі та колеги

Створено: 19.04.2018
Переглядів: 223© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.