До Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля. Анонс

foto-2.jpg

З 26 квітня 2018 р. до Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля у секторі інформаційного забезпечення з питань права та екології ОННБ експонуватиметься книжково-ілюстративна виставка «Попіл Чорнобиля».

Експозиція представлятиме правові документи (Закон України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку», законодавчі акти та нормативні документи про соціальний, медичний та протирадіаційний захист постраждалих в Україні внаслідок Чорнобильської катастрофи), книжки та періодику, що висвітлюють трагічні події та наслідки катастрофи.

Окремий розділ виставки присвячений героям-ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС. Буде також представлено розділ «Чорнобиль в художній літературі», де експонуватимуться твори українських і зарубіжних письменників і поетів, що відображають реакцію суспільства на Чорнобильську трагедію.

Виставка розрахована на широке коло користувачів і супроводжуватиметься бібліографічними оглядами представленої літератури.

Створено: 17.04.2018
Переглядів: 259© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.