ІІІ Міжнародний форум молодих бібліотекарів

1.jpg

12-13 квітня 2018 р. провідний бібліотекар відділу міжнародних проектів ОННБ Анна Гріньова виступила спікером на ІІІ Міжнародному форумі молодих бібліотекарів Української бібліотечної асоціації, який відбувся у м. Львів в центрі Андрея Шептицького (Український католицький університет).

Тема цьогорічного форуму – «Бібліотеки та сталий розвиток суспільства», відображала підтримку бібліотеками досягнення Цілей сталого розвитку ООН до 2030 року. Доповідь нашого представника під назвою «Безкоштовні курси іноземних мов в бібліотеках: мотивація до навчання у будь-якому віці», відповідає такій цілі сталого розвитку ООН, як забезпечення всеохоплюючої, справедливої і якісної освіти та заохочення до навчання протягом усього життя для всіх.

2.jpg

Анна Гріньова розповіла про можливості з вивчення та вдосконалення англійської мови в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку», що функціонує на базі відділу міжнародних проектів ОННБ, та про курси польської мови у бібліотеці, ініціатором і викладачем яких є сама доповідачка. 

3.jpg

На форумі виступили з доповідями 17 спікерів-бібліотекарів з 8 країн світу: України, Латвії, Туреччини, Словенії, Кіпру, Іспанії, Румунії, Білорусі. Подібні заходи – це чудова нагода бібліотекарям з різних міст та країн познайомитись, обмінятись і надихнутись досвідом одне одного, щоб успішно реалізовувати культурні та освітні цілі на користь суспільства.

Створено: 17.04.2018
Переглядів: 374



© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.