Подяка Віктору Соколову

2.jpg

Одеська національна наукова бібліотека висловлює подяку В. М. Соколову за подароване електронне видання:

Соколов В. Н. Мемуары. – [Одесса, 2017]

Віктор Миколайович Соколов – доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, новатор у діагностуванні, який вперше на території колишнього Радянського Союзу, впровадив методику комп’ютерної томографії в клінічну практику для діагностування соматичних та онкологічних захворювань.   Безперечно Віктору Миколайовичу є що розповісти про роки діяльності на ниві служіння людям, про це свідчать промовисті назви розділів збірки мемуарів: «Мысли и воспоминания о судьбах и людях», «Мединститут», «Пребывание за границей». Написані у захоплюючому стилі  мемуари привертають до себе увагу відтворенням атмосфери 50-90 рр. ХХ ст. та розповідають про славний трудовий шлях В. М. Соколова, його колег та сучасників.

Бажаємо автору творчого натхнення та довгих років життя, а усіх бажаючих запрошуємо ознайомитися з мемуарами у медіатеці інтернет-центру ОННБ. 

Створено: 11.04.2018
Переглядів: 526
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.