Бібліотека на допомогу майбутнім фахівцям

27 березня 2018 р. фахівці Одеської національної наукової бібліотеки провели культурно-просвітницький захід для учнів Одеської гімназії № 8. У рамках заходу присутні мали можливість ознайомитися з книжковою експозицією «Бібліотека на допомогу майбутнім фахівцям».

1.jpg

Експозиція висвітлює особливості різних професій, процес пошуку та вибір свого фаху серед багатьох інших, що сприяє вихованню позитивного ставлення молоді до різних видів професійної та громадської діяльності. Проводячи роботу з питань профорієнтації, ОННБ здійснює просвітницьку, інформаційну та соціальну допомогу молоді, шляхом поширення інформації про різні спектри та особливості сучасних професій.

2.jpg

Під час бібліографічного огляду книжкової експозиції Ельвіра Заборцева, провідний бібліотекар ВЗГіР провела міні-тестування на виявлення схильності учнів до тієї чи іншої професійної спрямованості, наголосивши на тому, що чим більше знає молода людина про різноманітні види виробництва та професії, про умови праці, та про навчальні заклади, тим більш свідомим буде її вибір. 

3.jpg

Лідія Єлова (у центрі праворуч), викладач історії та краєзнавства, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист Одеської гімназії №8, звернула увагу на типові помилки при виборі професії.

Після заходу учні 9-х класів – Лада Анціферова, Анастасія Колотіло та Наталія Білик, які захоплюються фотографією, і можливо, у майбутньому стануть професійними  фото-майстринями, подарували бібліотеці свої світлини. Співробітники ОННБ приурочили виставку учнівських світлин «Зверни своє серце до книги» до Міжнародного дня дитячої книги.

4.jpg

3 квітня 2018 р. Одеська національна наукова бібліотека презентувала виставкову акцію до Міжнародного дня дитячої книги, у рамках якої:

- книжкова виставка «В душі тремтить струна єдина – родинна книга і дитина».  Експозиція із фондів наукової бібліотеки надає можливість ознайомитись з  новинками сучасної дитячої літератури вітчизняних та зарубіжних письменників:

- виставка творів «Чарівний світ казок Шарля Перро»: до 390-річчя від дня народження, на якій представлені раритети, рідкісні мініатюри та малоформатні  видання, з ілюстраціями; – гравюри та акварелі французьких й англійських ілюстраторів (1886 –1899 р.р.);

- виставка світлин «Зверни своє серце до книги» учнів Одеської гімназії № 8.

5-2.jpg

З вітальним словом до присутніх звернулась керівник ОННБ Ірина Бірюкова, яка зосередила увагу учнів на нових надходженнях дитячої літератури до фондів ОННБ.

Під час презентації присутні мали нагоду проголосувати (за допомогою «лайків») за найкращу світлину.

 

6.jpg

Відеорепортаж ТК "Круг"

Створено: 05.04.2018
Переглядів: 296© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.