Шевченківська весна - 2018

13 березня 2018 року в рамках заходів до 204-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка ОННБ  спільно з Одеським національним економічним університетом провели літературну годину «Тарас Шевченко крізь два століття: людина, творець, символ»

1.jpg

У вітальному слові Галина Пудичева, кандидат економічних наук, заступник декана факультету економіки управління підприємництвом ОНЕУ, наголосила на значущості та надзвичайній актуальності ідей, слова й самої постаті Кобзаря у сучасному суспільстві, особливо для формування свідомості молоді, якій належить майбутня розбудова держави.

2.jpg

Іван Грищук, помічник проректора з виховної роботи ОНЕУ, торкнувся теми взаємовпливу- взаємозбагачення творчості Шевченка та традицій світової культури.

 

3.jpg

Вікторія Однолько, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри економіки, права, планування бізнесу, заступник декана з виховної роботи ОНЕУ, зупинилась на питанні вивчення спадщини великого Кобзаря в системі економічної освіти.

4-1.jpg

Тамара Кухарук, завідувач відділу зв’язків з громадськістю і реклами Одеської національної наукової бібліотеки, під час бібліографічного огляду книжкової виставки з фондів ОННБ «Єсть на світі доля…»: до 204-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка та 180-річчя з часу написання поеми “Катерини”» зосередила увагу на шевченкознавчих виданнях останніх років.

5.jpg

Ельвіра Заборцева, провідний бібліотекар ВЗГіР ОННБ, презентувала електронну виставку «“Катерино, серце моє!...”: традиція і сучасне мистецьке прочитання Шевченківського твору» та розповіла про творчість українських художників, що склали дивовижно-натхненний простір мистецької шевченкіани.

6.jpg

Катерина Столярова, завідувач відділом обслуговування бібліотеки ОНЕУ, представила деякі цікаві видання з книжкової виставки «Вічний, як народ: Т.Г. Шевченко (09.03.1814 – 10.03.1861)»

7-2.jpg

Ірина Хортюк, бібліотекар бібліотеки ОНЕУ, поділилась власними роздумами про ліричні вірші поета та жіночу тему у творчості Кобзаря.

8-1.jpg 

«Цікаві, чудові книги! Є над чим поміркувати й попрацювати!...» – одностайно відзначили присутні на заході викладачі та студенти ОНЕУ.

 

9.jpg

Шляхетне й щире ставлення до жінок – також шевченківська традиція!

 

Створено: 14.03.2018
Переглядів: 275© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.