Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

З 12 по 28 лютого 2018 року в ОННБ представлена виставка «Героям Небесної сотні», що присвячується подіям, які відбулись на Майдані з 18 по 20 лютого 2014 р. Саме в ці дні під час Революції Гідності протистояння між українським народом та владою досягло свого апогею.

foto_2_kursanti_znajomlyat_sya_z_vistavkoyu.jpg

19 лютого до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, які загинули під час Революції Гідності, було проведено зустріч з курсантами Одеського професійно-технічного училища морського транспорту.  Упродовж 2014-2018 рр. з’явилась література, пов’язана з Революцією гідності. Був створений детальний хронопис, який фіксує і досліджує кожен аспект цієї доленосної події: публіцистика, хроніка, фотоальбоми, художня література, збірники поезій та книги пам’яті.

foto_1_spasskova_olena_provodit__oglyad_vistavki.jpg

Огляд книжкової виставки, присвячені Героям Небесної Сотні та подіям на Майдані, провела бібліограф довідково-інформаційного відділу Олена Спасскова.

Створено: 20.02.2018
Переглядів: 224© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.