"Стежка в долонях". Презентація

foto-2.jpg

12 лютого 2018 року о 12:00 в ОННБ (відділ рідкісних видань і рукописів, другий поверх, вул. Пастера,13) відбудеться презентація збірки оповідань молодої української письменниці, телеведучої, громадського діяча Оксани Щирби «Стежка в долонях», яка вже стала бестселером.

Новинка стане цікавою широкому загалу читачів, особливо молоді, адже в ній зібрані захоплюючі й відверті життєві історії. Ці історії для тих, хто вміє плакати і сміятися, думати і переосмислювати, хто не боїться змінювати світ навколо себе. Герої оповідань люблять, ненавидять, втрачають і шукають; помиляються, пробачають, мріють і борються. Усі вони такі різні, та водночас поєднані спільною стежкою - глибоко емоційні, реальні, взяті з життя і пережиті авторкою особисто.

Як віднайти свою стежку та міцно затиснути її долонями, не упустивши щастя? Як повернутися до самого себе, зазирнути у свій внутрішній світ, визначитися з власними бажаннями та посіяти зернину добра? Запрошуємо усіх бажаючих разом з авторкою спробувати поміркувати над цими завжди актуальними питаннями.

Презентація відбудеться за участі Івана Степуріна – директора видавництва «Саміт-книга», кандидата технічних наук, члена громадської організації з культури КОДА, члена Правління Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів. 

Довідки за телефоном: 718-53-39

 

Створено: 06.02.2018
Останнє оновлення: 07.02.2018
Переглядів: 294© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.