Подяка Олені Карачевській

1.jpg

Завідувач відділу наукового комплектування ОННБ Емілія Василевська з вдячністю приймає дарунок автора - Олени Карачевської (на фото справа)

Висловлюємо подяку одеській письменниці Олені Віталіївні Карачевській за подаровану добірку книжок власного авторства у кількості 58 примірників. Читацькою аудиторією Олени Віталіївни є дорослі і діти, вона пише українською і російською мовами.

Серед подарованих видань – збірка філософських віршів «Поговорим», в яких автор ділиться власними переживаннями, про що свідчать назви творів: «Прикосновения», «Воспоминания», «Релаксация», «Вишиванка», «Кризис среднего возраста», «Прощання» та ін. Як дитячу письменницю автора представляють літературно-художні видання з мальовничими ілюстраціями, що з першого погляду привертають увагу своїм незвичним оформленням – книги зібрані у серії, кожна в окремому яскравому кошику із назвою серії: «Казки бабуні Лесі» та «Цілий рік». Серію «Казки бабуні Лесі» складають 10 книжечок казок: «Синочок сонечка», «Сніжка», «Робік», «Пиріжки з суницями», «Різдвяна казочка», «Візерунки», «Про краплинку», «Хробачок і сонечко», «Разом», «Сусід». У серії «Цілий рік» – 13 книжечок присвячених порам року та місяцям: «Цілий рік», «Січень. Білочка», «Диво-Калина», «Березень. Синичка», «Справжня весна», «Травень. Огірки», «Червень. Полуниці», «Липень. Вишенька», «Серпень. День народження Натусі», «Вересень. Вогник», «Подарунок», «Листопад. Покупки», «Грудень. Святковий вогник».

Двомовне видання «Відгадай-но. Отгадай-ка. 100 загадок» призначене на допомогу вчителям, вихователям, дитячим психологам та дефектологам. Віршовані загадки на сторінках оформлених у ніжних пастельних кольорах, зацікавлять і потішать діток, що сприятиме збільшенню продуктивності навчального процесу.

Книга «Я малюю Україну» – ще одна збірка віршів для дітей. Видання містить яскраві фотоілюстрації та сприяє вихованню любові до Батьківщини та рідної мови. Відкриває збірку чудовий віршик: 

Я малюю Батьківщину:
Тата й маму, й полонину,
Поле з маками в пшениці,
На галявині суниці,
Соняхів тепленькі очка,
Краплю на вістрі листочка.
Я малюю Батьківщину –
Любу неньку Україну.

Дякуємо Олені Віталіївні за щедрий подарунок, бажаємо міцного здоров’я, подальших творчих успіхів і плідного натхнення. Подаровані видання зберігатимуться у фонді нашої бібліотеки і всі охочі зможуть з ними ознайомитися. Частину книжок, у рамках бібліотечного документообміну, буде передано до Мар’їнської централізованої бібліотечної системи» що знаходиться в прифронтовій зоні у місті Мар’їнка Донецької області.

Створено: 05.02.2018
Переглядів: 538
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.