Вітання!

1.jpg

Вітання від колективу ОННБ поету, прозаїку, публіцисту, члену НСПУ, краєзнавцю Олегу Олійниківу.

Шановний Олеже Семеновичу Олійників!
Від імені колективу Одеської національної наукової бібліотеки вітаємо Вас з 80-річчям від дня народження та зичимо міцного здоров`я, благополуччя та творчих досягнень!
Дякуємо Вам, що Ви завжди були і є вірним другом та надійним партнером нашої бібліотеки, підтримуєте наші проекти, щиро відгукуєтесь на всі наші ініціативи. Ваші праці користуються попитом у читачів, сприяють вихованню палких патріотів України, пізнанню історії рідного краю та нашої держави, розширенню знань про красу і багатство української мови, прищепленню любові та поваги до традицій українського народу.
Бажаємо Вам добробуту, наснаги, творчих успіхів та натхнення! Нехай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги. Нехай Вас минають усілякі негаразди та непорозуміння. Хай здійснюються мрії, хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією та радістю сьогодення, а Ваші старання та праця примножать успіхи рідного колективу.
З ювілеєм Вас, шановний Олеже Семеновичу! З роси та води! 

Створено: 14.01.2018
Останнє оновлення: 23.01.2018
Переглядів: 229© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.