Всеукраїнський тиждень права

7 грудня 2017 року в рамках Всеукраїнського тижня права в Одеській національній науковій бібліотеці відбулася зустріч учнів із провідним спеціалістом Головного територіального управління юстиції в Одеській області — Лідією Жуковою та юристом “Третього одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги” Тетяною Димовою. Серед слухачів – учні загальноосвітньої школи № 37 та «Одеського центру професійно-техничної освіти».

1-zhukova_spilkuet_sya_iz_uchnyami.jpg

Під час зустрічі Лідія Жукова розповіла учням про права та обов'язки неповнолітніх в Україні. Особливу увагу вона приділила порушенню законодавства неповнолітніми та відповідальності, яка передбачена за це Кримінальним Кодексом України. Наприкінці свого виступу Лідія Жукова провела невеличке тестування на знання учнями своїх прав.

2-vistupae_dimova_tetyana.jpg

Виступ Тетяни Димової стосувався роботи “Третього одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги”. Вона надала інформацію про те, куди можуть звернутися неповнолітні, якщо їхні права було порушено, а також розповіла як треба поводитися у ситуації, коли їх затримує поліція. Інший аспект теми: як у разі правопорушення згідно закону має проводитися затримання.

3-gosti_zutrichi_iz_dopovidachami.jpg

Під час зустрічі в учнів виникало багато запитань, на які юристи надавали кваліфіковані відповіді. Викладачі загальноосвітньої школи № 37 та «Одеського центру професійно-техничної освіти» обмінялися контактами із юристами, присутніми на зустрічі для подальшого спілкування та співпраці.
Спеціалісти Сектору інформаційного забезпечення з питань права та екології (ДІВ) підготували виставку “Від громадянського суспільства до правової держави”, яка експонувалася в рамках зустрічі, а також було проведено оглядову екскурсію бібліотекою.

Створено: 11.12.2017
Переглядів: 280© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.