Творча зустріч з Галиною Соколовою

28 листопада 2017 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбулась творча зустріч «Джерело натхнення…» з одеською письменницею та журналістом Галиною Миколаївною Соколовою. Була також презентована її нова книжка «Евина груша или пицца счастья», написана у співавторстві з Еллою Мазько, психологом за освітою.

01-1.jpg

Твори письменниці підпадають під умовне визначення «жіночий роман». Це переважно белетристика та повісті. У деяких виражене феміністичне спрямування («Элана»). Її персонажі – реальні люди, які подаються інкогніто.

1.jpg

Відкрила захід Тетяна Щурова, завідувач відділу мистецтв ОННБ, заслужений працівник культури України. У своєму виступі вона відзначила особливість авторського стилю письменниці, який зачарував її як читача.

2.jpg

У своєму слові Ольга Шубіна, редактор інформаційного агентства «Контекст Причорномор’я», член НСЖУ, розповіла присутнім про захоплюючі новинки творчого доробку Галини Соколової, які своїми сюжетами здобули значну популярність серед широкого загалу читачів.

3.jpg

Сама письменниця під час виступу поділилися з присутніми секретами своєї творчості, наголосивши на тому, що для сучасної творчої людини необхідно креативно мислити, досліджувати нашу історію і сьогодення, актуалізувати її. На її думку, це спонукає до вирішення багатьох проблем, дозволяє збагнути сенс життя, його цінності.

4.jpg

Олена Шмагановська (на фото справа), викладач української мови та літератури, голова циклової комісії філологічних дисциплін ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» наголосила на необхідності розвитку сучасної літератури, яка, безперечно, відіграє важливу роль у щоденному житті людини.

5.jpg

Анна Темнюк, завідувач сектором презентації бібліотечних фондів відділу зв’язків з громадськістю і реклами ОННБ представила добірку матеріалів із фонду ОННБ, що висвітлюють творчість письменниці Галини Соколової.

foto-6.jpg

Автор передала до фонду ОННБ примірники своїх нових творів

Створено: 29.11.2017
Переглядів: 336© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.