Подяка Пітеру Ербену

img_0071.jpg

Висловлюємо подяку Пітеру Ербену, старшому директору Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) в Україні, за надіслані для поповнення фонду нашої бібліотеки шість примірників актуального видання: «Виборчі системи з відкритими списками: в пошуках оптимальної моделі для України». Видання було підготовлено Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) в Україні, оскільки реформування виборчої системи в Україні є одним із пріоритетних напрямків реформ держави.
У книзі розглянуто основні виборчі системи, що застосовуються на парламентських виборах в Європі, їх основні переваги і недоліки та проаналізовано ключові елементи пропорційних систем з відкритими списками (величина виборчих округів, процедура конвертації голосування та підрахунку голосів). Окремим розділом представлено огляд пропорційних систем з відкритими списками, за якими проводяться вибори в Естонії, Чехії, Швеції, Польщі та Нідерландах та розглянуто можливі наслідки їхнього застосування в Україні. Також видання містить два додатки у вигляді таблиць – «Огляд процедур розподілу місць у пропорційних системах» та «Короткий огляд виборчих систем окремих країн».

Запрошуємо читачів ознайомитися з цим актуальним і ґрунтовним джерелом інформації у Центрі правової інформації Одеської національної наукової бібліотеки.

Бібліографічний опис видання:

Виборчі системи з відкритими списками: в пошуках оптимальної моделі для України / Денис Ковриженко, Сергій Савелій, Юлія Шепілова, Надія Пашкова, Сергій Васильченко, Міжнародна фундація виборчих систем (IFES)в Україні. – Київ: Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) в Україні, 2017. – 71, [33]с.: іл.


Про IFES:
Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) – це неприбуткова міжнародна організація, що підтримує право громадян на вільні та чесні вибори. За допомогою своїх знань та досвіду надає незалежну підтримку у розвитку виборчих систем і кваліфікацій, необхідних для ухвалення збалансованих рішень. Як світовий лідер у просуванні демократії, IFES заохочує просування добросовісного державного управління і дотримання демократичних прав і свобод шляхом:
• надання технічної допомоги представникам органів адміністрування виборів;
• забезпечення участі у політичному процесі неналежно представлених верств суспільств;
• застосування результатів польових досліджень в оптимізації виборчого циклу.
Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) з 1987 року здійснює свою діяльність у 145 країнах – як у державах, що розвиваються, так і в країнах усталеної демократії. З 1994 року вона відіграє ключову роль у становленні демократичних виборчих процесів та інститутів в Україні. За останні два десятиріччя, фундація здобула репутацію надійного джерела інформації для об'єктивного аналізу, оцінки та висококваліфікованої технічної допомоги у сфері реформування виборчого законодавства.

Створено: 17.11.2017
Переглядів: 675
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.