Подяка Світлані Кузнєцовій

foto.jpg

Одеська національна наукова бібліотека висловлює щиру подяку Світлані Костянтинові Кузнєцовій, старшому науковому співробітнику музею імені К.Г.Паустовського – філіалу Одеського літературного музею, за подаровані сучасні видання, що висвітлюють життєвий і творчий шлях видатного письменника Костянтина Паустовського. Вони стануть у нагоді широкому колу читачів. Це авторська збірка.

1.jpg

Кузнецова С.К. Паустовський К.Г. Искусство видеть мир / С.К. Кузнецова – Одесса : ВМВ, 2017. – 20 с.

Книга містить цікаві факти з життя відомого письменника, афоризми, літературні цитати, його роздуми про життя. Збірка стане у нагоді багатьом книголюбам, науковцям та сучасній молоді, усім хто цікавиться творчістю К.Г.Паустовського – твори якого захоплюють майстерністю літературної мови. Вони увійшли до золотого фонду світової літератури.
Світлана Кузнєцова також передала до фондів ОННБ надзвичайно цікаве видання, також присвячене Костянтину Паустовському, що вийшло незначним накладом.

2-2.jpg

Дружбинський В.І. О Паустовском / В.І. Дружбинський – Київ : Радуга, 2017. – 138 с.

Книга містить цікаві факти про спогади журналіста В.Дружбинського, який кілька років пропрацював секретарем у відомого письменника Костянтина Паустовського. Автор книги з захопленням розповідає про письменника, як про надзвичайно мудру людину, твори якого для багатьох можуть служити дороговказом у житті.
Бібліотека запрошує усіх бажаючих ознайомитись з новинками.

Створено: 02.11.2017
Останнє оновлення: 06.11.2017
Переглядів: 621
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.