До Всеукраїнського дня юриста

До Всеукраїнського дня юриста 5 жовтня в Одеській національній науковій бібліотеці відбулася зустріч майбутніх абітурієнтів із провідними фахівцями - юристами міста Одеси.

Професію юриста презентувала слухачам Лідія Миколаївна Жукова, провідний спеціаліст відділу правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області. Вона розповіла про переваги й особливості професії та відповіла на питання слухачів.

Спеціаліст Третого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Валерія Василівна Цап розповіла чому вона вибрала саме професію юриста та висвітлила реалії працевлаштування в Україні на сьогоднішній день.

Слухачами зустрічі стали учні Рішельєвського ліцею. Під час зустрічі експонувалася виставка, підготована фахівцями сектору з питань права та екології ”Теоретичні засади сучасної юриспруденції”, на виставці було представлено підбірку найновішої літератури, яка відображає нові течії та інноваційні підходи у системі викладання дисципліни, а окремий розділ було присвячено вищим навчальним закладам України, де можна отримати професію юриста.

Також слухачам було проведено екскурсію по Одеській національній науковій бібліотеці.

Фоторепортаж

den_yurista1.jpg

Під час екскурсії по ОННБ

den_yurista2.jpg

Виступ Л.М.Жукової

den_yurista3.jpg

Спілкування із учнями Рішельєвського ліцею

den_yurista5.jpg

Виступ В.В. Цап

den_yurista61.jpg

Під час зустрічі

den_yurista6.jpg

Учасники зустрічі спілкуються біля виставки

den_yurista7.jpg

Учні Рішельєвського ліцею, виступаючі - Л.М. Жукова та В.В. Цап, модератор зустрічі — Максимова К.А., завідуюча сектору з питань права та екології ОННБ

Створено: 10.10.2017
Переглядів: 238© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.