День відкритих дверей

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек в Одеській національній науковій бібліотеці 28 і 30 вересня відбулись дні відкритих дверей.
28 вересня для працівників та гостей бібліотеки було проведено урочистий святковий захід.

Фоторепортаж

З вітальним словом до присутніх звернулась Ольга Ботушанська, генеральний директор ОННБ, заслужений працівник культури України. У своєму виступі вона відзначила плідну роботу колективу бібліотеки та вручила почесні грамоти працівникам.

По завершенні урочистостей на присутніх чекав приємний музичний дарунок – концерт викладачів і студентів Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової. Виступили: професор кафедри сольного співу академії, народний артист України Анатолій Дуда, концертмейстер, старший викладач академії, лауреат міжнародних конкурсів Віра Біляєва, магістри Геннадій Корягін та Артем Шутяк, а також студенти І курсу Олексій Засядько та Давід Карапетян.

2.jpg

Для всіх бажаючих впродовж дня проводились екскурсії по бібліотеці, під час яких гості мали нагоду ознайомитися з можливостями ОННБ, її відділами та правилами користування, а також поринути в історичне минуле найстарішої книгозбірні Півдня України.

3.jpg

4.jpg

30 вересня на відвідувачів Одеської національної наукової бібліотеки також чекала насичена програма заходів, серед яких – творча майстерня «Про Бібліотеку мовою графіки». Захід урочисто відкрила в.о. заступника директора ОННБ з бібліотечної роботи Валентина Бондарчук.

5.jpg

Учасники творчої майстерні – студенти Одеського художнього училища імені М.Б. Грекова ¬– ознайомилися з сучасними виданнями з графіки із фонду ОННБ. У головному читальному залі зробили ескізи інтер’єру ОННБ, бібліотекарів і читачів і передали їх на згадку до відділу мистецтв.

6.jpg

7.jpg

У рамках заходу Леонід Ванденко, заступник директора з виховної роботи, викладач пластичної анатомії Одеського художнього училища імені М.Б. Грекова, провів майстер-клас із застосування графічної техніки при створенні бібліотечних інтер'єрів. По завершенні виступу він урочисто привітав бібліотекарів з професійним святом та подарував колективу ОННБ авторський пейзаж.

8.jpg

9.jpg

Також у програмі другого дня, 30 вересня, відвідувачі книжкової скарбниці Одещини мали можливість безкоштовно записатися до бібліотеки та взяти участь в екскурсійній програмі.
Бібліотечна акція до Всеукраїнського дня бібліотек відкрила двері всім охочим зазирнути в інформаційний простір Одеської національної наукової бібліотеки.
10.jpg

Створено: 02.10.2017
Останнє оновлення: 07.09.2018
Переглядів: 477© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.