До 500-річчя від початку видавничої діяльності Ф. Скорини. Анонс

foto_1.jpg

З 17 серпня 2017 р. у відділі рідкісних видань і рукописів ОННБ експонуватиметься книжково-ілюстративна виставка «Видання Франциска Скорини у фонді ОННБ»: до 500-річчя від початку видавничої діяльності білоруського просвітителя, перекладача, митця-графіка, одного із засновників кириличного книгодрукування Ф.Л. Скорини (1490-1551).

Завдяки просвітникові і першодрукареві Франциску Скорині білоруське книговидання збагатило загальносвітову культуру. Однією з головних особливостей усіх книг Скорини стали авторські коментарі, які допомагали людям краще зрозуміти зміст, осмислити значення подій, зафіксованих у книгах Священного Писання. Його видання вирізнялися високою якістю друку, характерними художніми, орнаментальними прикрасами і гравюрами та іншими компонентами видавничої естетики і майстерності.

На виставці з фондів ОННБ будуть представлені прижиттєві виданням білоруського просвітителя. Відвідувачі виставки матимуть також нагоду побачити факсимільне відтворення Біблії, виданої Франциском Скориною, та ознайомитися з матеріалами про книговидавничу, просвітницьку, літературну та наукову діяльність білоруського першодрукаря. Експозиція діятиме до 31 серпня та супроводжуватиметься бібліографічними оглядами представленої літератури.

Інші матеріали даної теми

Створено: 15.08.2017
Останнє оновлення: 16.08.2017
Переглядів: 207© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.