До 26 річниці Незалежності України

01.jpg

   22 серпня 2017 р. в головному читальному залі ОННБ відбулось урочисте відкриття виставкової акції «Свою Україну любіть…», присвяченої 26-й річниці Незалежності України.
   У рамках заходу було представлено: презентацію книжково-ілюстративної виставки «Свою Україну любіть…»; книжкова виставка-огляд «Державотворення України: історичні витоки та сучасність»: до Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України; презентація виставки картин «Україна – Європа: простір натхнення» заслужених художників України Галини та Анатолія Кравченків, членів НСХУ, , а також приємним дарунком для відвідувачів стала музична вітальня «Чарівна українська бандура» у виконанні юної бандуристки Анастасії Парипи, лауреата міжнародних та всеукраїнських музичних конкурсів.
   У заході взяли участь: громадські діячі, представники владних структур міста й області, представники національних товариств і консульств, провідні науковці, мистецтвознавці, митці, користувачі ОННБ і бібліотекарі.
Сьогодні Незалежність України, як і на перших роках після її здобуття, потребує, що засвідчує наш тривожний час, виборювання та захисту, глибокого розуміння й оцінки того, що відбувається навколо нас. Тому головне державне свято, яке ми відзначаємо щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою Акту проголошення незалежності України, – це День Незалежності нашої держави. Приємно, що для прокладання фундаменту формування сучасної ідентичності та суспільного світогляду українців, держава приділяє увагу книзі. Тому на презентації виставкового проекту, який представила Одеська національна наукова бібліотека, було подано широкий діапазон літератури з історії і культури України, туризму та проблем євроінтеграції.

Програма

Телерепортаж телеканалу "Круг"

Телерепортаж телеканалу "7 канал"

Телерепортаж Одеська філія ПАТ "НСТРКУ" 

ТРК "Глас"

ФОТОРЕПОРТАЖ

1.jpg

Вітання заступника генерального директора з наукової роботи Ліни Арюпіної

2.jpg

Слово має Ярослава Різникова, начальник відділу культури мистецтв, національностей та релігій управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини ОДА

3.jpg

Багаторічний партнер бібліотеки, представник територіального управління юстиції в Одеській області Лідія Жукова

4.jpg

Про виклики часу йшлося у виступі президента Українського клубу Одеси, мецената Наталії Чайчук

5.jpg

Своїми роздумами про незалежність України, перспективи розвитку держави поділився Долгочуб Валентин, аспірант кафедри археології та етнології України історичного факультету ОНУ імені І.І. Мечникова, бібліотекар ОЮБ імені В.В. Маяковського

6.jpg

Книжкові дарунки бібліотеці від Ельвіра Плесської, члена ради Одеського обласного німецького національно-культурного товариства «Відергебурт»

7.jpg

Книжкові дарунки від директора Всеукраїнського центру болгарської культури Дмитра Терзі

8.jpg

Про творчість родини Кравченків йшлося у виступі відомого журналіста Романа Бродавко

9.jpg

Привітання від колекціонера і краєзнавця Тараса Максим`юка. Крайня справа організатор зустрічі Тамара Кухарук

10.jpg

Своїми враженнями про закордонні пленери поділився Анатолій Кравченко

dsc_0258.jpg

Музичне вітання від Анастасії Парипи, лауреата міжнародних та всеукраїнських музичних конкурсів

dsc_0152.jpg

Огляд книжково-ілюстративної виставки провела Валентина Колесникова, спіробітник ВЗГіР

Створено: 23.08.2017
Оновлено: 28.08.2017
Переглядів: 810
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.