До 80-річчя від дня народження Григорія Гончарука

2.jpg

На сайті ОННБ представлена віртуальна виставка «Григорій Гончарук – науковець, дослідник історичної пам’яті»: до 80-річчя від дня народження.

Електронна експозиція представляє документи і матеріали з фонду ОННБ про життєвий і творчий шлях Григорія Івановича Гончарука – українського науковця у галузі історії та діяльності сучасних політичних і громадських угруповань, дослідника взаємовідносин інтелігенції та влади.

Григорій Іванович працює в Одеському національному політехнічному університеті, де з 1982 року очолює кафедру історії та етнографії України. Під керівництвом Григорія Івановича підготовлено 22 кандидати та три доктори історичних наук. Г.І.Гончарук є ініціатором і головою оргкомітетів всеукраїнських та наукових конференцій з питань: «Народний Рух України: місце в історії та політиці», «Інтелігенція і влада» та ін. Нагороджений вищою відзнакою Народного Руху України «За заслуги перед українським народом» ІІ ступеню, знаком «Відмінник освіти України» та має звання «Заслужений працівник освіти України».

Створено: 09.08.2017
Переглядів: 405© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.