Подяка Роману Геллеру

img_0096.jpg

Висловлюємо подяку автору-укладачеві Роману Геллеру за подаровані видання:

  1. Геллер Р. Париж их помнит : биографический справочник-путеводитель по мемориальным доскам соотечественников. -- Ганновер, 2014. 319 с.
  2. Геллер Р. Образы Парижа в стихах французских и русских поэтов Ганновер, 2016. – 291 с.

Книга «Образы Парижа в стихах французских и русских поэтов» містить поетичні твори, в яких автори оспівують одне з найчарівніших і найромантичніших місць на землі – місто Париж. Епіграф до видання – вислів відомого французького письменника Луї Арагона «Розріжте серце мені – знайдете у ньому Париж».

Книга «Париж их помнит» є одночасно і біографічним довідником і путівником по меморіальним дошкам, присвяченим видатним особистостям, які емігрували до Парижу з різних країн, або тимчасово перебували у французькій столиці. Одним з епіграфів до книги став вислів відомого французького кінорежисера Саші Ґітрі:

 «Бути парижанином не означає народитися у Парижі, означає – народитися там заново».

p1030222.jpg

Роман Геллер і заступник генерального директора з наукової роботи ОННБ Ліна Арюпіна

Автор-укладач видань Роман Геллер народився в Києві, за фахом – інженер-конструктор авіаційної галузі, впродовж сімнадцяти років був екскурсоводом у Європі. Завдяки блискучій ерудованості та комунікабельності здобув глибоку повагу багатьох людей. Особливу увагу Роман Геллер приділяв Парижу, його передмістям та іншим регіонам Франції. В одному з відгуків про нього як про екскурсовода написали, що він не говорить, а співає про Париж.

Бажаємо автору творчого натхнення та довгих років життя, а усіх бажаючих запрошуємо ознайомитися з книжковими новинками.

Створено: 01.08.2017
Останнє оновлення: 04.08.2017
Переглядів: 836
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.