«Чорноморці» – 100!

19 липня 2017 року виповнюється 100 років
найстарішій газеті Одещини – «Чорноморські новини».  
Колектив ОННБ вітає редакцію, читачів, усіх, хто має причетність до «Чорноморки», з цією подією!

Газета відображає погляди і настрої широких верств українського суспільства, насичує інтелектуальний інформаційний простір, приваблюючи читачів відвертістю та правдивістю публікацій на злободенні теми. Видання засноване в буремний 1917 рік, і кожен історичний період тим чи іншим чином наклав свій відбиток на зміст і спрямування газети. Змінювалися назви, редактори, журналістський склад, юрисдикція, але завжди пріорітетом для колективу редакції був і залишається високий професіоналізм, актуальність тематики, відданість своїй справі.

Газета «Чорноморські новини» є правонаступницею таких видань, як «Голос пролетария», «Пролетарі», «Комуніст», «Известия Одесского губисполкома», «Чорноморська комуна». Впродовж багатьох десятиліть газета є виключно україномовною, і в такому форматі нині чи не єдиною в Одесі.  З отриманням Україною незалежності «Чорноморські новини» зайняли чітку державницьку позицію. В умовах ринку мужньо тримають курс на побудову України як незалежної, демократичної, полікультурної і поліконфесійної держави.  

«Чорноморка» є незмінним партнером Одеської національної наукової бібліотеки, інформаційним спонсором багатьох проектів, зокрема Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині». Про бібліотечні резонансні заходи на її шпальтах друкуються матеріали журналістів, науковців, викладачів, читачів закладу. Ми високо цінуємо це партнерство і співпрацю, і будемо докладати зусиль на їх подальший розвиток.

Вітаємо всіх працівників газети «Чорноморські новини» зі славним ювілеєм.
З роси і води Вам на многії творчі літа!
Натхнення і незмінної любові читачів!

Пропонуємо увазі шанувальників найстарішої газети Одещини презентацію «Чорноморські новини – історія розвитку інтелектуальної думки на Одещині (1917-2017)», підготовлену працівниками відділу «Одесика» ОННБ до 100-річчя газети «Чорноморські новини»:


Колектив Одеської національної наукової бібліотеки

Створено: 19.07.2017
Переглядів: 893
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.